عکاسی

فارسی ساید

درتمامی آلبوم‌های عروسی و نامزدی، بیشتر از لباس و زیبایی ظاهر عروس و داماد، ژست‌هایی که از طرف عکاسان داده می‌شوند چشمگیر هستند.

“ نیکی بون “ مادر اسکاتلندی که با عکاسی از چهار فرزندش به جهانیان زندگی‌ای را نشان می‌دهد که عاری از تلویزیون و وسائل الکترونیکی امروزی است و هیچ نشان و عنصری از تکنولوژی در آنها عیان نیست.

%ق ظ، %05 %341 %1396 ساعت %07:%ارديبهشت

۱۱ عکسی که یک لحظه قبل شکار شدند!

تمام عکاسان فرصت و حوصله‌ی کافی برای گرفتن بهترین عکس در بهترین زمان را ندارند. به همین خاطر است که عکاسانی که درست در زمانی که باید، بهترین لحظه را ثبت کرده‌اند بسیار مورد تشویق و قدردانی قرار می‌گیرند.

%ب ظ، %29 %818 %1396 ساعت %18:%فروردين

۲۰ عکس بی‌نظیر با نمای چشم پرنده!

عکاسی از نمای بالا در این روزها محبوبیت زیادی یافته است. در این روش از عکاسی، عکاس‌ها با استفاده از هلکوپتر، کوادکوپتر، ماهواره و پاراگلایدر اقدام به عکاسی با متدهای نامتعارف می‌کنند. 

%ب ظ، %19 %844 %1396 ساعت %19:%فروردين

عکاسی با حیوانات

تصاویری که می‌بینید فتوشاپ نیستند! بلکه حاصل تلاش ِ مدل و‌ عکاس معروفی به نام "کاترینا پلاتنیکوا " و مربی حیوانات  ِ وی است. کاترینا شما را با عکس‌هایش شگفت‌زده خواهد کرد.

%ق ظ، %18 %362 %1396 ساعت %07:%فروردين

۱۹ عکس کلوزآپ بی‌نظیر از سراسر دنیا

امروز در فارسی‌ساید ۱۹ عکس کلوزآپ (نمای نزدیک) فوق العاده زیبا را از سراسر دنیا گردآوری کرده‌ایم که هر کدام گوشه‌ای کم‌نظیر از جهان هستی را به رخ ما می‌کشانند.

%ق ظ، %14 %498 %1396 ساعت %10:%فروردين

۹ ویرایش خلاقانه در فتوشاپ

برای هر عکاس ارزش هر شات با طلا برابری می‌کند به همین دلیل ویرایش تصویر از بخش‌های مهم زندگی یک عکاس است. ویرایشی که می‌تواند تحولی اساسی ایجاد کند و گرافیک جدیدی به تصاویر ببخشد.

%ق ظ، %12 %514 %1396 ساعت %11:%فروردين

۱۱ عکس بامزه‌ امسال از حیات وحش

 کمتر پیش می‌آید به حیات وحش نگاهی طنزآلود داشته باشیم، اما دو عکاس معروف در تانزانیا با چنین رویکردی به عکاسی پرداخته‌اند و تصاویر بامزه‌ای از حیوانات ثبت کرده اند.

جستجو

پیشنهاد سردبیر

تماشاخانه

درباره فارسی ساید

تیم تخصصی ترجمه و تالیف فارسی ساید مجموعه‌ای از برترین کارشناسان، مولفان و مترجمان ایرانی را با هدف ارائه بهترین و موثق‌ترین مطالب به فارسی زبانان در سراسر جهان شکل داده‌است.
تمام اعضای تیم فارسی ساید با هدف ایجاد لحظاتی زیباتر در زندگیِ شما به طور روزانه مشغول فعالیت هستند و امیدوارند لحظاتی خوش برای مخاطبان فارسی زبانِ خود بوجود بیاورند.
شما مخاطبان عزیز می‌توانید ما را در راهی که پیش رو داریم یاری دهید :
info@farsiside.com

logo-samandehi