کمیک استریپ

فارسی ساید

پیدا کردنِ "نیمه‌ی گمشده" یکی از آرزوهای هر انسانی‌ست تا حدی که وقتی نیمه‌ی گمشده‌تان را پیدا می‌کنید دیگر چیزی نمی‎‌خواهید و احساس خوشبختی می‌کنید. اما چه حسی دارید اگر نیمه‌ی گمشده‌تان آدمی ضایع باشد؟!

%ق ظ، %16 %518 %1396 ساعت %11:%ارديبهشت

۱۱ چیزی که واقعا هست و چیزی که من فکر می‌کنم!

احساسات ما در شرایط مختلف همیشه با واقعیت منطبق نیستند. در بسیاری موارد  تفکرات و احساسات ما نسبت به واقعیت شدیدتر و در مواردی غیرواقعی‌ هستند.

%ب ظ، %13 %713 %1396 ساعت %16:%ارديبهشت

۹ تفاوت آدم‌های معمولی با آدم‌های خلاق!

هیچ‌چیز در دنیا به اندازه‌ی خلاقیت زندگی را دگرگونی نمی‌کند. آدم‌هایی که از خلاقیت خود بهره می‌برند آنقدر خوش‌شانس هستند که همیشه بیرون از چهارچوب به دنیا نگاه کنند و سختی‌های زندگی را برای خودشان آسانتر کنند.

دنیای امروز با سرعت باورنکردنی در حال تغییر و دگرگونی‌ست. درست همین 50 سال پیش بود که تلفن‌های همراه به عنوان وسائلی برای کارهای جاسوسی یا وسائلی بسیار پیچیده‌ و مربوط به دانشمندان به کار می‌رفتند. اما امروزه حتی بچه‌های کوچک هم طرز کار با آن‌ها را بلد هستند.

%ب ظ، %02 %596 %1396 ساعت %13:%ارديبهشت

۴ ترس در بچگی و بزرگسالی

سفر از کودکی به بزرگسالی یکی از فوق‌العاده‌ترین مسیرهایی‌ست که هرکدام از ما آن را پیموده‌ایم. گذر از این مسیر با تغییرات بسیاری همراه خواهد بود. از نوعی که لباس می‌پوشیم تا شیوه‌ای که تفکر می‌کنیم همه چیز تغییر می‌کند.

%ب ظ، %31 %690 %1396 ساعت %15:%فروردين

۷ کمیک استریپ راجع به مصائب عاشقان قهوه

 قهوه در تمام دنیا یک نوشیدنی محبوب به حساب می‌آید. مردم در شرایط و زمان‌های مختلف این نوشیدنی را برای رفع خستگی، کسب انرژی بیشتر، جلوگیری از سردرد و هزاران دلیل دیگرانتخاب می‌کنند. موقعیت‌هایی وجود دارد که عاشقان قهوه به طور مشترک تجربه می‌کنند.

%ق ظ، %29 %493 %1396 ساعت %10:%فروردين

۶ عکس کمیک از مصائب دخترانه

زندگی کردن در دنیای دخترانه، کار آسانی نیست. هر روز صبح که بیدار میشوید میبایست به تمامی مواردی که در لیست کارهای روزمره‌ی شماست رسیدگی کنید و باید بدانید که این موارد انگشت‌شمار نیستند.

ما معمولا در موقعیت‌های حساس زندگی، دروغ می‌گوییم. معمولا این دروغ‌ها برای این است که از پیش‌آمدن اتفاقاتِ بد جلوگیری کنیم یا احساساتِ دوستانمان را جریحه دار نکنیم.

%ق ظ، %25 %504 %1396 ساعت %11:%فروردين

۱۰ کمیک ِ طرف تاریک عشق

عشق در نگاه اول یک احساس شیرین و دلچسب به نظر می‌رسد. اما برای تمامی کسانی که این احساس را تجربه کرده‌اند معانی مختلفی دارد.

%ب ظ، %20 %741 %1396 ساعت %16:%فروردين

۹ کمیک استریپ برای عینکی‌ها

آیا شما هم یکباره به خود آمدید و متوجه شدید که باید به دسته‌های عینکی‌ها بپیوندید؟ پس این تصاویر را از دست ندهید که شاید وضعیت ِ روزگاری از روزهای شما باشد.

صفحه1 از2

جستجو

پیشنهاد سردبیر

تماشاخانه

درباره فارسی ساید

تیم تخصصی ترجمه و تالیف فارسی ساید مجموعه‌ای از برترین کارشناسان، مولفان و مترجمان ایرانی را با هدف ارائه بهترین و موثق‌ترین مطالب به فارسی زبانان در سراسر جهان شکل داده‌است.
تمام اعضای تیم فارسی ساید با هدف ایجاد لحظاتی زیباتر در زندگیِ شما به طور روزانه مشغول فعالیت هستند و امیدوارند لحظاتی خوش برای مخاطبان فارسی زبانِ خود بوجود بیاورند.
شما مخاطبان عزیز می‌توانید ما را در راهی که پیش رو داریم یاری دهید :
info@farsiside.com

logo-samandehi