سبک زندگی

فارسی ساید

یونگ معروفترین روانشناس معاصر افکار انسان را بزرگترین خطر برای سلامت روان می‌دانست. در واقع اکثر انسان‌ها در توهمی به نام فکر زندگی می‌کنند و مشکلات ناشی آنها چیز جز از افکارشان نیست.

اعتیاد به مواد مخدر و الکل یکی از بدترین و سخت‌ترین زمان‌ها در زندگی هر فرد است. تصویر اولیه‌ی ما از یک معتاد به مواد مخدر و الکل، کارتن‌خوابی و فقر است. درحالی‌که اعتیاد هیچ استثنایی بین فقیر و ثروتمند، بی‌خانه‌مان و مشهور قائل نمی‌شود.

اغلب خانم‌ها از داشتن پف پلک چشم احساس نارضایتی دارند و به دنبال راه‌کارهایی هستند تا از شر آن خلاص شوند. پف چشم نه تنها  باعث می‌شود مسن‌تر به نظر برسید بلکه ممکن است سبب بیماری‌های چشم نیز بشود.

%ب ظ، %15 %728 %1396 ساعت %16:%اسفند

۶ نشانه‌ بیماری کبد

کبد یکی از اعضای سخت‌کوش بدن است که به طور همزمان بیشتر از 500 فعالیت حیاتی را در بدن انحام می‌دهد که کوچکترین مشکل و اختلال در عملکرد آن، مشکلات جبران ناپذیری برای شما بوجود خواهد آورد.

%ق ظ، %08 %408 %1396 ساعت %08:%اسفند

اسرار کاهش وزن دائمی

براساس مطالعات آماری هر فرد به طور متوسط 4 بار در سال برای لاغر شدن رژیم‌های غذایی باورنکردنی را شروع می‌‌کند. اما تنها 1درصد از کل افرادی که برای لاغری تلاش می‌کنند موفق به کاهش وزن می‌شوند. 

بر روی تمام بسته‌های دخانیات مضررات و مشکلاتی که ناشی از مصرف آن‌هاست نوشته شده‌اند و بسیاری از افرادی که به طور روزمره سیگار می‌کشند سعی می‌کنند جایگزینی برای سیگار پیداکنند. اما آیا جایگزین‌هایی مانند قلیان، پیپ، ویپ و سیگارهای الکترونیک کاملا بی‌ضرر هستند؟

اولین قدم در رسیدن به آرامش، انجام تمرینات مدیتیشن و آماده‌سازی ذهن است. افراد مشهور بسیاری در زندگیشان برای رسیدن به ایده‌های خلاق و دوری از مشکلات ذهنی و گرفتاری‌های فکری به مدیتیشن روی آورده ‌اند.

%ق ظ، %12 %468 %1396 ساعت %10:%آذر

چرا ترک اعتیاد سخت است؟

تصمیم گرفتن برای ترک اعتیاد بزرگترین قدمی‌ست که باید گرفته شود. مکانیزم اعتیاد اینطور است: ترس!

بیخوابی یکی از بدترین مشکلاتی‌ست که تا زمانی که به آن دچار نشده باشید، نمی‌دانید که چه سختی‌هایی به همراه خواهد داشت.

روش‌ها و تکنیک‌های روان‌شناسانه‌ی مختلفی وجود دارد که به شما کمک می‌کنند احساس خوش‌حالی کنید و هر روزتان را با شادی آغاز کنید. اما شاید خود بدنمان هم بتواند در این زمینه کمکمان کند.

صفحه1 از9

جستجو

پیشنهاد سردبیر

تماشاخانه

درباره فارسی ساید

تیم تخصصی ترجمه و تالیف فارسی ساید مجموعه‌ای از برترین کارشناسان، مولفان و مترجمان ایرانی را با هدف ارائه بهترین و موثق‌ترین مطالب به فارسی زبانان در سراسر جهان شکل داده‌است.
تمام اعضای تیم فارسی ساید با هدف ایجاد لحظاتی زیباتر در زندگیِ شما به طور روزانه مشغول فعالیت هستند و امیدوارند لحظاتی خوش برای مخاطبان فارسی زبانِ خود بوجود بیاورند.
شما مخاطبان عزیز می‌توانید ما را در راهی که پیش رو داریم یاری دهید :
info@farsiside.com

logo-samandehi