آشپزخانه

فارسی ساید

تیم فارسی ساید به طور مرتب به فکر برطرف‌کردن مشکلات شما در آشپزخانه‌ست. درنتیجه امروز ۱۰ ترفند بی‌نظیر به شما معرفی خواهیم کرد که بسیاری از مشکلات شما را برطرف خواهند کرد.

%ق ظ، %22 %410 %1396 ساعت %08:%ارديبهشت

۱۰ قانون تغذیه که باید فراموش کنید.

افرادی که به سلامتی بدن خود اهمیت می‌دهند همیشه به دنبال جایگزین‌کردن بسیاری از مواد غذایی مضرر با موادی هستند که خاصیت‌های بیشتری در خود دارند.  اما در بسیاری موارد با توصیه‌های اشتباهی حتی از سوی مشاوران سلامتی مواجه می‌شوند. قوانینی که از دیرباز برای تغذیه بوده‌اند همیشه واقعی و تاثیرگذار نیستند.

امروزهم بدون خوردن صبحانه سرکار رفتید؟  اگر جواب شما به این سوال " بله" هست باید بدانید که با اینکار خودتان را برای پرخوری در وعده‌های بعدی امروز آماده کردید!

ما اغلب بسیاری از کارهای روزانه‌مان را بر اساس عادت انجام می‌دهیم و به این فکر نمی‌کنیم که ممکن است راه‌های بهتری برای انجام این کارهای ساده وجود داشته باشد. بسیاری از فعالیت‌های روزمره‌ی ما درون آشپزخانه اتفاق می‌افتد.

هر چقدر که در پخت غذاها دقت به خرج بدهید و از موادغذایی سالم و تازه استفاده کنید، با گرم‌کردن دوباره‌ی آن‌ها درون ماکروفر ممکن است تمام تلاش خود را برباد بدهید! با اینکار نه تنها مواد مفید و ویتامین‌های آن‌ها را از بین می‌برید بلکه ممکن است دچار مسمومیت غذایی نیز بشوید.

%ب ظ، %23 %807 %1396 ساعت %18:%فروردين

خلاقیت با وسائل قدیمی آشپزخانه

همه‌ی ما وسائلی در آشپزخانه داریم که بعد از مدتی یا از آن‌ها خسته می‌شویم یا به دلیل خراب شدن آن‌ها، دیگر تمایلی به استفاده از آن‌ها نداریم. در این موارد اولین کاری که به ذهنِ ما می‌رسد دورانداختنِ این وسائل است.

بسیاری از بانوان و یا حتی آقایانی که آشپزی می‌کنند و بخشی از ساعات روزانه را مشغول آشپزی هستند، بر آنجا واجب است که این ترفندهای آشپزخانه را بیاموزند تا در وقت موعد به دادشان برسند! 

جستجو

پیشنهاد سردبیر

تماشاخانه

درباره فارسی ساید

تیم تخصصی ترجمه و تالیف فارسی ساید مجموعه‌ای از برترین کارشناسان، مولفان و مترجمان ایرانی را با هدف ارائه بهترین و موثق‌ترین مطالب به فارسی زبانان در سراسر جهان شکل داده‌است.
تمام اعضای تیم فارسی ساید با هدف ایجاد لحظاتی زیباتر در زندگیِ شما به طور روزانه مشغول فعالیت هستند و امیدوارند لحظاتی خوش برای مخاطبان فارسی زبانِ خود بوجود بیاورند.
شما مخاطبان عزیز می‌توانید ما را در راهی که پیش رو داریم یاری دهید :
info@farsiside.com

logo-samandehi