کودکان

فارسی ساید

حتی تمام بزرگسالان هم نمی‌توانند صبورانه برای چیزهای مختلف منتظر بمانند. بی‌حوصلگی و کلافگی دیر یا زود به سراغ همه‌ی ما می‌آید. 

%ب ظ، %18 %731 %1396 ساعت %16:%ارديبهشت

۱۰ توصیه‌ی حیاتی برای حمایت از فرزندانتان

قبل از اینکه اجازه دهید فرزندانتان مستقل شوند می‌بایست از امنیت او مطمئن شوید. بهترین‌کار در این زمان صحبت کردن با فرزندتان و توضیح‌دادن موارد خطرناک و ارائه‌ی راهکارهایی واضح و مشخص برای مواجه با خطرات است.

%ب ظ، %10 %848 %1396 ساعت %19:%ارديبهشت

فرزند چندم خانواده هستی؟

حتما شما هم داستان‌های بسیاری درباره‌ی اینکه فرزند اول مسئولیت‌پذیرتر است و یا فرزندان کوچکتر وابسته‌ترند. اما ایا به راستی این داستان‌های پایه‌ی علمی و روانشناسانه دارند؟ روانشناسان با کند و کاوهایی که درباره‌ی این موضوع داشتند به پاسخ‌ها و نتایج جالبی رسیدند. 

%ق ظ، %25 %410 %1396 ساعت %08:%فروردين

۳ چیزی که نوزاد در شکم مادر تجربه می‌کند.

دانشمندان ثابت کرده‌اند که انسان‌ها قبل از به‌ دنیا آمدن و زمانی که در شکم مادرشان هستند به محیط اطرافشان واقف هستند و بسیاری از چیزهای محیط پیرامونشان را درک و حس می‌کنند. 

%ق ظ، %18 %394 %1396 ساعت %08:%فروردين

۱۶ توصیه از معلم تربیت کودکان

"ماریا مونتسوری" یکی از معلمان نمونه‌ی کودکان تجربه‌‌ی دیرینه‌اش را در زمینه تربیت کودکان در اختیار ما قرار داده است که خواندن آنها برای پدر و مادرهای عزیز خالی از لطف نیست.

کودکان عاشق نقاشی کشیدن هستند، و بزرگسالان با خوشحالی در این راه از آنها حمایت می‌کنند تا خلاقیت و استعدادشان را بروز دهند. 

جستجو

پیشنهاد سردبیر

تماشاخانه

درباره فارسی ساید

تیم تخصصی ترجمه و تالیف فارسی ساید مجموعه‌ای از برترین کارشناسان، مولفان و مترجمان ایرانی را با هدف ارائه بهترین و موثق‌ترین مطالب به فارسی زبانان در سراسر جهان شکل داده‌است.
تمام اعضای تیم فارسی ساید با هدف ایجاد لحظاتی زیباتر در زندگیِ شما به طور روزانه مشغول فعالیت هستند و امیدوارند لحظاتی خوش برای مخاطبان فارسی زبانِ خود بوجود بیاورند.
شما مخاطبان عزیز می‌توانید ما را در راهی که پیش رو داریم یاری دهید :
info@farsiside.com

logo-samandehi