معما و هوش

فارسی ساید

%ق ظ، %11 %041 %1348 ساعت %00:%دی

تست شخصیت شناسی: ۷ تصویر عجیب که شخصیت اصلی شما را نمایان خواهند کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(47 رای‌ها)

تا به حال به این فکر کرده‌اید که شاید فردی نابغه یا هنرمندی با استعداد هستید اما کسی شما را هنوز کشف نکرده‌است؟ به جای انتظار، خودتان دست به کار شوید. این تست با 7 تصویرعجیب شخصیت اصلی شما را برایتان روشن خواهد کرد!

توجه: به این عکس‌ها نگاه کنید و اولین چیزی که در آن‌ها می‌بینید را به خاطر بسپارید. پس از آن بر اساس تصویری که دیدید، شخصیت پنهان خود را در 7 بخش جداگانه بررسی کنید. بخش اول) شغل شما

زن با لبانی قرمز رنگ: شما شخصیت بسیار محکم و روشنی دارید. زندگی برای شما پر از شگفتی و مشکلات بوده‌است. اما شما یادگرفته‌اید که مشکلات را به خوبی حل و فصل کنید. برای شما موفقیت در اجتماع و بوجودآوردن زمینه برای یک فعالیت شغلی که در ارتباط با افراد مختلف جامعه باشد بسیار مهم است.
مرغ : شما دارای ذهنی هستید که طرز تفکر متفاوتی با سایرین را برایتان بوجود آورده‌است. شما عاشق مشاهده هستید و هرچیزی که زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد را به خوبی بررسی می‌کنید. صبر و حوصله ی بالایی دارید و با شاخه‌ی علوم و ریاضی ارتباط خوبی دارید. در شغل‌هایی که با اعداد سروکار داشته باشید مانند حسابداری، معماری، امور مالی و بانکی موفقیت‌های خوبی خواهید داشت. مرد :به شما تبریک می‌گوییم چرا که شما یک نابغه هستید! شما در هر زمینه‌ای که وارد شوید موفق خواهید بود چرا که هیچ مشکل و مسئله‌ای برای شما بدون پاسخ نخواهد ماند. شما خلاق و باهوش هستید. افرادی مانند شما در هر شغلی پذیرفته خواهند شد. استعدادهای خودتان را تقویت کنید و هیچ‌گاه از رسیدن به اهدافتان دست برندارید.

بخش دوم) افکار شما


ماهی: شما فردی هستید که به راحتی با جریان زندگی همراه می‌شوید و به راحتی راه حل تمام مشکلات را پیدا می‌کنید. شما بسیار باهوش هستید و از اشتباهاتتان درس می‌گیرید. با اینحال در بعضی موارد نیاز دارید برای رسیدن به اهدافتان فعالیت بیشتری داشته باشید. دختر: شما فردی بااحساس و رومانتیک هستید که عاشق قرار گرفتن در جمع دوستان، آشنایان و اقوامید. دوستان شما نیز از بودن در کنار شما احساس رضایت و خوشحالی دارند. در بسیاری موارد فردی بی تجربه و خام هستید درنتیجه می‌باسیت قبل از گرفتن هر تصمیمی به خوبی تمام زوایای آن را بررسی کنید تا دچار شکست‌های پی درپی نشوید.
آسمان پر ستاره : شما فردی رویا پرداز و اهل تفکر هستید. افرادی مانند شما ممکن است به نظریه پردازانی بزرگ تبدیل شوند که انقلاب‌های بزرگ فکری و اجتماعی را سبب شوند. البته اغلب افراد نزدیک شما فکر می‌کنند ایده‌های شما غیرواقعی و احمقانه هستند! از رویاپردازی دست برندارید اما از واقعیت نیز دورنشوید!

بخش سوم) توجه شما


فیل: اگر در ابتدا و به سرعت تصویر یک فیل را دیدید باید بدانید که شما توجه بسیاری به  کلیت امور دارید. شما به برنامه‌ریزی‌های بلندمدت برای آینده علاقه‌مند هستید. با وجود اینکه تصمیماتی که می‌گیرید توسط بسیاری از نزدیکانتان درست به نظر نمی‌رسند اما در اغلب موارد نظراتتان درست و منطقی هستند. موش: توجه به جزئیات بخشی از تفریح روزانه‌ی شماست! براساس این ویژگی شما به چیزهایی دقت می‌کنید که اغلب افراد قادر به دیدن آن‌ها نیستند. افرادی با ویژگی شما استعداد بسیار خوبی برای تبدیل شدن به روانشناسانی موفق را خواهند داشت.

بخش چهارم) قدرت مواجه با مشکلات شما

سوراخ کلید: شما فردی خوش‌بین هستید که به راحتی راه‌حل بدترین مشکلات را پیدا می‌کنید. شخصیتی بسیار قوی دارید و برای رسیدن به خواسته‌هایتان ثابت‌قدم هستید.
مرد کوچک: شما فردی فوق‌العاده و بسیار حساس هستید. در بعضی موارد درگیر برطرف کردن مشکلات خواهید شد اما در انتها حداکثر تلاش خود را می‌کنید تا بر مشکلات غلبه کنید.

بخش پنجم : تصویر مورد علاقه خودتان را انتاب کنید تا مشخص شود تمرکز شما در زندگی روی چه چیزیست.


تصویر اول: توجه شما به حرفه و موفقیت شغلی‌تان معطوف است. برای شما رسیدن به یک جایگاه اجتماعی مناسب در زمینه‌ی شغلی بسیار اهمیت دارد. اهداف شما در زندگی از قبل مشخص شده‌اند و برنامه‌ریزی دقیقی برای رسیدن به آن‌ها دارید. تصویر دوم: اولویت شما در زندگی عشق است. شما بیشتر از هر چیز به خانواده و دوستانتان اهمیت میدهید. نزدیکان و اطرافیانتان برای شما ارزش بسیار زیادی قایل هستند و قدرت شما در برقراری ارتباط در اجتماع را ستایش میکنند.
تصویر سوم : شما توجه بسیاری به خواسته‌های خودتان دارید. همه‌ی زندگی شما وقف روح و جسم خودتان است. تمام تلاش شما در زندگی گوش دادن به آوای درونی و رسیدن به خواسته‌های قلبی‌تان است.
بخش ششم: نحوه‌ استفاده از قدرت شما


دستکش بوکس: شما قدرتتان را در بخش‌های کوتاه و متنوع تقسیم می‌کنید. هر زمان که قدرتی دارید ترجیح می‌دهید بلا فاصله از آن استفاده کنید. افکار در ذهن شما هیچ‌گاه خاک نخواهند خورد و به محض رسیدن به یک ایده‌ی جالب، از آن‌ها استفاده خواهید کرد. بازوهای عضلانی: شما قادر هستید برای مدت طولانی انرژی و قدرت خود را ذخیره کنید. نیاز دارید تا قبل از هر تصمیم‌گیری تمام گزینه‌های روی میز را به خوبی بررسی کنید. شما معتقد هستید برای رسیدن به یک هدف، صرف زمان بیشتر، نتیجه‌ی بهتری خواهد داد.

بخش هفتم) تصویر مورد علاقه تان را انتخاب کنید تا بفهمید در کل چه شخصیتی دارید.


تصویر اول: شخصیت هنری: شما یک طراح فوق‌العاده خواهید شد!
تصویر دوم:شخصیت واقع‌گرا: شما یک مهندس عالی خواهید بود!
تصویر سوم : شخصیت اجتماعی: شما یک مدرس و معلم نمونه هستید!
تصویر چهارم: شخصیت سنتی: شما یک مدیر خوب خواهید بود!
تصویر پنجم: شخصیت جستجوگر: شما یک دانشمند بالقوه هستید!
تصویر ششم: شخصیت مبتکر: شما یک وکیل و حقوق‌دان ویژه خواهید بود!

خواندن 42187 دفعه آخرین ویرایش در %ب ظ، %05 %678 %1397 ساعت %15:%دی

2 نظرها

  • پیوند نظر امیرحسین %ق ظ، %21 %512 %1397 ساعت %11:%بهمن ارسال شده توسط امیرحسین

    بسیار درست?

  • پیوند نظر زیبنب %ق ظ، %08 %339 %1397 ساعت %07:%دی ارسال شده توسط زیبنب

    چقدررررررررررر درست بود خدا!

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

جستجو

پیشنهاد سردبیر

تماشاخانه

درباره فارسی ساید

تیم تخصصی ترجمه و تالیف فارسی ساید مجموعه‌ای از برترین کارشناسان، مولفان و مترجمان ایرانی را با هدف ارائه بهترین و موثق‌ترین مطالب به فارسی زبانان در سراسر جهان شکل داده‌است.
تمام اعضای تیم فارسی ساید با هدف ایجاد لحظاتی زیباتر در زندگیِ شما به طور روزانه مشغول فعالیت هستند و امیدوارند لحظاتی خوش برای مخاطبان فارسی زبانِ خود بوجود بیاورند.
شما مخاطبان عزیز می‌توانید ما را در راهی که پیش رو داریم یاری دهید :
info@farsiside.com

logo-samandehi