خلاقیت و ترفند

فارسی ساید

زبان‌شناس معروف آنتون برجستوسکی می‌گوید: "هر عبارت و کلمه‌ای را می‌توان با این روش جلدویی برای همیشه در ذهن حفظ کرد." او که تاکنون توانسته‌است به 10 زبان زنده‌ی دنیا مسلط شود تنها از روش 90 ثانیه استفاده کرده‌است.

اگر قصد دارید با چند ترفند و راهکار ساده خوشتیپ و شیک‌پوش به نظر باشید با فارسی ساید همراه باشید.  

استفاده‌ی عادی از ماشین، هزینه‌‌های قابل توجهی از مصرف بنزین را برایتان بوجود می‌آورد. هم‌چنین رابطه‌ی مستقیمی بین مسافت طی شده و خدماتی که ماشین به شما ارائه می‌کند وجود دارد.

گاهی اوقات به دلایل خاصی باید اضافه وزن خود را از بین ببریم اما وقت کافی برای رژیم گرفتن و ورزش کردن نداریم. با انتخاب لباس‌های مناسب می‌توان بدون ورزش و رژیم باریک‌تر به‌نظر رسید.

 چیزهای خیلی زیادی روزانه اطرافمان می‌بینیم اما هنوز نمی‌دانیم این چیزها دقیقا چه کاری انجام می‌دهند.

عینک‌های آفتابی از مهمترین مایحتاج‌های فصل تابستان‌اند. آن‌ها در مقابل اشعه‌های مضر از چشمانمان محافظت می‌کنند، خستگی چشم را کم می‌کنند و هم‌چنین هارمونی خاصی به منظره‌های اطرافمان می‌بخشند.  پس بهتر است مدلی از عینک آفتابی که مناسب ما است را انتخاب کنیم.

وقتی درباره‌ی تابستان حرف می‌زنیم معمولا به یاد ماسه‌های داغ کنار ساحل، آب خنک دریا و برنزه شدن می‌افتیم. اما اتفاقات ناخوشایندی ممکن است بیفتند که تعطیلات ما را خراب کنند.

همه‌ی انسان‌ها با اصول اولیه‌ی امنیت، تا حدودی آشنا هستند. با این‌حال در موارد اضطراری، کنترل احساسات و مدیریت موقعیت برای بسیاری از انسان‌ها بسیارسخت خواهد بود. اما حفظ خونسردی و تصمیمات منطقی در شرایط حساس می‌تواند باعث حفاظت از جان شما و اطرافیانتان شود.

اگر می‌خواهید حیرت همگان را در یک جمع دوستانه یا فامیلی برانگیزید و توجه‌ها را به سمت خود برگردانید از این روش ریاضی استفاده کنید تا بتوانید سن دقیق تمام افراد جمع را حدس بزنید!

%ق ظ، %17 %327 %1396 ساعت %06:%ارديبهشت

۱۲ راه خلاقانه برای دکوراسیون منزل.

پیداکردن دکوراسیون مناسب برای منزل شما ممکن است ماه‌ها طول بکشد و هزینه‌ی زیادی صرف خرید وسائل منزل شود و یا حتی هزینه‌ی طراحی دکوراسیون هنگفتی از جیبتان برود و در نهایت بازهم از چیدمان منزلتان راضی نباشید.

صفحه1 از3

جستجو

پیشنهاد سردبیر

تماشاخانه

درباره فارسی ساید

تیم تخصصی ترجمه و تالیف فارسی ساید مجموعه‌ای از برترین کارشناسان، مولفان و مترجمان ایرانی را با هدف ارائه بهترین و موثق‌ترین مطالب به فارسی زبانان در سراسر جهان شکل داده‌است.
تمام اعضای تیم فارسی ساید با هدف ایجاد لحظاتی زیباتر در زندگیِ شما به طور روزانه مشغول فعالیت هستند و امیدوارند لحظاتی خوش برای مخاطبان فارسی زبانِ خود بوجود بیاورند.
شما مخاطبان عزیز می‌توانید ما را در راهی که پیش رو داریم یاری دهید :
info@farsiside.com

logo-samandehi