شگفتی

فارسی ساید

شاید این حقیقت کم‌تر به گوشتان خورده باشد اما یک سری از اختراعات "مدرن" قرن‌ها یا حتی میلیون‌ها سال پیش وجود داشته‌اند و اگر بگوییم انسان‌های اولیه به‌شکلی کاملا بدوی زندگی می‌کردند، اشتباه کرده‌ایم.

زندگی ملکه الیزابت و خانواده‌اش آن‌قدرها هم راحت نیست زیرا باید قوانین بسیار زیاد و پیچیده، محدودیت‌ها و وظایف مختلفی را رعایت کنند.

%ق ظ، %29 %445 %1396 ساعت %09:%مرداد

۱۰ قانون تاکسیرانی آنلاین در دنیا!

 اپلیکشن‌ها وبرنامه‌های جدید روی تلفن‌های همراه باعث شده تا تاکسی گرفتن بسیار راحت‌تر و ارزان‌تر از استفاده از وسیله‌ی نقلیه‌ی شخصی باشد.

زمان می‌گذرد و هرگز برنمی‌گردد اما عکس‌هایی که سال‌ها پیش گرفته شده‌اند تا ابد باقی می‌مانند. چه داستان‌هایی پشت این عکس‌هایی که سال‌هاست از عمر آن‌ها می‌گذرد پنهان شده‌اند؟

 دست‌های یک شخص می‌توانند بگویند که او در عشق چگونه است .دست‌های شما هیچ‌وقت دروغ نمی‌گویند و از خود شخص صادق‌تر هستند.

اگر شما شخص خرافاتی باشید با دیدن یک گربه سیاه چه خواهید کردی؟ ممکن است برای خود صدقه بدهید تا در امان باشید اما باید بدانید که  گربه سیاه در فرهنگ‌های مختلف معانی متفاوتی دارد که ممکن است حتی نشان از خوش‌شانسی باشد!

معمولا بچه‌ها شبیه به پدرومادرشان هستند. اما در بعضی موارد شباهت‌های پیش‌بینی نشده‌ای بوجود می‌آید که باعث تعجب و شگفتی همگان خواهد شد!

مردم فکر می‌کنند هیچ چیز جدیدی برای اختراع شدن در این جهان وجود ندارد. درجایی که بسیاری از کالاهای مشابه به هم را در قفسه های مغازه ها می‌بینید، بحث در این باره سخت است.

در اکثر مواقع ما با اطلاعاتی در ارتباط هستیم که همه‌ی اطرافیانمان از آن‌ها با خبر هستند. این اطلاعات اغلب از طریق تلویزیون، رادیو، روزنامه، کتاب‎های درسی و ... به ما رسیده‌اند. 

توریست‌های تازه وارد برای کلاهبرداران بهترین و راحتترین گزینه هستند. به خصوص در مواردی که توریست‌ها نسبت به کشوری که به آن مسافرت می‌کنند اطلاعات بسیار کمی دارند و سعی می‌کنند به افراد محلی اعتماد کنند.  

صفحه1 از3

جستجو

پیشنهاد سردبیر

تماشاخانه

درباره فارسی ساید

تیم تخصصی ترجمه و تالیف فارسی ساید مجموعه‌ای از برترین کارشناسان، مولفان و مترجمان ایرانی را با هدف ارائه بهترین و موثق‌ترین مطالب به فارسی زبانان در سراسر جهان شکل داده‌است.
تمام اعضای تیم فارسی ساید با هدف ایجاد لحظاتی زیباتر در زندگیِ شما به طور روزانه مشغول فعالیت هستند و امیدوارند لحظاتی خوش برای مخاطبان فارسی زبانِ خود بوجود بیاورند.
شما مخاطبان عزیز می‌توانید ما را در راهی که پیش رو داریم یاری دهید :
info@farsiside.com

logo-samandehi